Home PODRÓŹE ZAPRASZAMY W DROGĘ

ZAPRASZAMY W DROGĘ

Autor Kamila Budrewicz
Czołem wszystkim!

Od dawna do naszych szuflad przepastnych wpadają kilogramy naszych wspomnień. Takich zapisanych w gigabajtach zdjęć, na kartkach pamiętników, notesików, bilecików i… takich nieopisanych, „nieobzdjęciowanych”- schowanych za nie wydanymi drobniakami, znalezionymi kamieniami czy egzotycznymi etykietami od napojów. Wspomnień z drogi, na którą to mamy ogromne szczęście trafiać chociaż na chwilę.
Wiemy, że wielu z Was- podobnie jak nam- ciężko tak po prostu wszystko porzucić aby wyruszyć w niekończącą się podróż i podobnie jak my, celebrujecie te chwile, w których ponownie rozkładacie rzeczy do spakowania na podłodze i czujecie te motyle w brzuchu przed zbliżającym się nowym… Ha- jak my to lubimy! Uwielbiamy ten moment, w którym bierzemy pierwszy głęboki wdech i startujemy!
Zapraszamy Was gorąco do naszego świata- świata wielu obrazków i przygód nie aż tak wielu jakbyśmy sobie tego życzyli, za to mocno zapadających w pamięć!
Zapraszamy w drogę, w której odsłonimy dużo niecodzienności, ale też trochę codzienności i kulisów naszego warsztatu.
Mamy nadzieję, że znajdziecie tu przynajmniej jedną inspirację na skok w bok od codzienności- bliżej lub dalej (w kosmos pewnie się nie uda).

*Istnieje tu także pewna szansa na zarażenie się naszym foto-uzależnieniem, którego nijak leczyć się nie da (za powstałe uszczerbki na zdrowiu i budżecie z tego wynikające, nie ponosimy odpowiedzialności ;p).

DSC_7843

Bawcie się dobrze i oby do zobaczenia gdzieś kiedyś bliżej lub dalej 🙂

Może Ci się także spodobać

Zostaw komentarz